Steruj domem swoim telefonem! Aplikacja Fibaro w akcji

Share on Google+0Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

Fibaro5Firma Fibar Group stworzyła aplikację przeznaczoną dla urządzeń mobilnych z systemem Android. Umożliwia ona wszechstronne zarządzanie domem wyposażonym w inteligencję budynkową Fibaro bezpośrednio przez smartfona z tym systemem operacyjnym. Bezpłatna aplikacja jest już dostępna przez Google Play.

Dzięki nowej aplikacji inteligentnym domem wyposażonym w Fibaro można już sterować także za pomocą telefonów z systemem Android (wersja 2.3.3 lub nowsza).

Stworzenie aplikacji przeznaczonej dla Androida to kolejny ważny krok dla rozwoju naszego systemu. Wielu użytkowników zgłaszało nam na nią zapotrzebowanie

mówi Maciej Fiedler, dyrektor ds. rozwoju Fibar Group, producenta bezprzewodowego systemu inteligencji budynków Fibaro.

Fibaro1

Aplikację cechuje nie tylko przyjazny i intuicyjny interfejs oraz czytelny i estetyczny design, ale także bogate funkcjonalności, które pozwalają na kontrolowanie tego, co dzieje się w inteligentnym domu z każdego miejsca na świecie. Dzięki niej możemy zarządzać pracą sprzętów elektronicznych, a także między innymi oświetleniem, ogrzewaniem, wilgotnością powietrza czy systemem alarmowym. Aplikacja umożliwia sterowanie za pomocą gestów z jej głównego ekranu oraz głosu, poprzez wirtualną asystentkę LiLi, która dostępna jest w dwóch językach – polskim i angielskim. Udostępniono w niej również funkcję śledzenie GPS, a także powiadomienia push.

Najnowsza wersja aplikacji gwarantuje możliwość zmiany ikon i ich indywidualnego dobierania przez użytkowników dla poszczególnych pokoi oraz urządzeń.

Sterowanie systemem za pomocą aplikacji jest bardzo proste. Interfejs jest przyjazny dla użytkownika i utrzymany w charakterystycznej dla naszej firmy estetyce

dodaje Maciej Fiedler z Fibaro.

Aplikacja Fibaro na Androida jest dostępna w wielu językach. Można ją bezpłatnie pobrać z internetowego sklepu Google Play.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.