Kamera samochodowa – niezbędny sprzęt w podróży

orllo-sx360g-3-1

W dzisiejszych czasach, wielokrotnie przemieszczamy z miejsca na miejsce, np. w celach służbowych, czy też urlopowych. Jako środek naszego transportu wybieramy najczęściej własny samochód. Jednym z niezbędnych dodatków każdego kierowcy, który wybiera się w podróż, jest kamerka samochodowa. Możemy ją używać również codziennie, kiedy jeździmy do pracy lub wykonujemy nasze codzienne obowiązki, np. udajemy się na zakupy itp. Przy tak dużym natężeniu ruchu na drogach nie trudno o kolizję, a dzięki kamerce możemy rejestrować wszystkie zdarzenia w trakcie naszej trasy. Nagranie może stanowić dowód w sprawie, a także określić, kto spowodował zagrożenie na drodze.

Jednym z urządzeń, które daje nam możliwość nagrywania filmów dobrej jakości jest wideorejestrator Orllo sx-360g. Kamerka samochodowa to profesjonalny sprzęt zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Podstawową zaletą Orllo, która wyróżnia go spośród innych urządzeń na rynku, jest wysoka jakość obrazu Full HD. Uzyskanie takiego efektu było możliwe dzięki zastosowaniu połączenia HDR oraz wysokiej rozdzielczości (do 1920x1080p). Dzięki czemu możliwe jest nawet odczytanie numerów rejestracyjnych oraz znaków drogowych. Kamerka rejestruje obraz z prędkością 30 klatek na sekundę. Natomiast zdjęcia zapisuje w formacie JPG. Posiada wyjścia USB, AV, HDMI, a obraz można zapisać na karcie SD oraz SDHC. Urządzenie zasilane jest przez wbudowany akumulator.

Kamerka Orllo, dzięki dodatkowemu modułowi wbudowanemu w uchwyt samochodowy, umożliwia zapis i oglądanie przebytej trasy oraz monitorowanie prędkości jazdy. Dodatkowe funkcje urządzenia to wykrywanie ruchu, wyłączanie dźwięku oraz oszczędzanie energii. Oprócz tego urządzenie może nam posłużyć jako aparat fotograficzny oraz kamerka internetowa. Producent zadbał również o stabilność przymocowania uchwytu, dołączając zestaw, który umożliwia częste przyklejanie do szyby. Sprzęt ten świetnie sprawdza się w trudnych warunkach atmosferycznych takich jak deszcz oraz śnieg. Z wideorejestratorem Orllo będziemy czuć się bezpiecznie na każdej drodze.

Dodaj komentarz