PlayStation Plus w maju

fetch-UID-W maju warto będzie zajrzeć na stronę PlayStation Plus i zapoznać się z całą gamą nowych, ekscytujących tytułów na system PlayStation 3 orazPlayStation Vita.
Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) ogłosiło dziś listę gier, które w maju zostaną udostępnione subskrybentom Playstation Plus(PS Plus). W skład tej kolekcji wchodzą takie przeboje jak Hitman: Rozgrzeszenie, Catherine, czy MALICIOUS. Gry te będą dostępne do pobrania na system Playstation3 (PS3) od 1 maja.

Pomóż agentowi 47 uporać się z dylematami moralnymi podczas najtrudniejszego zadania, jakie dotychczas przyszło mu wykonać w grze Hitman: Absolution. Zmuszony wybierać między spełnieniem żądań Agencji a ocaleniem życia znajomej,agent 47 będzie musiał wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, by wyjść cało z opresji i odkryć prawdę.
Życie Kevina, bohatera psychologicznego horroru Catherine, ulega przeobrażeniu na gorszewraz z serią tajemniczych morderstw.Wkrótce spotyka on tajemniczą piękność, a jego koszmary stają się przerażającą rzeczywistością.

Poszukujesz profesjonalnego administratora stron www – sprawdź Asani.pl

Odkryj pogrążony w chaosie świat w niezwykłej grze akcji zatytułowanej MALICIOUS. Królestwo Santville pogrążone jest w ruinie, a król Eldrake został zabity. Gracz wciela się w ludzką duszę przyzwaną przez proroków do walki z mroczną siłą, ochrzczoną mianem MALICIOUS.

Lubisz grać poza domem? Łap za system PlayStation Vita (PS Vita) i ciesz się unikalną strzelanką pt.Sine Mora, dostępną w ramach PS Plus od 8 maja, lub wysokiej jakości stylową grafiką innowacyjnej gry Velocity Ultra HD, której akcja osadzona jest w kosmosie, dostępną od 15 maja.

PS Plus zapewnia subskrybentomłatwy dostęp do najlepiej ocenianych gier na systemy PS3 i PS Vita do momentu wygaśnięcia subskrypcji. Gracze uzyskają również dostęp do godnych uwagi zniżek w sklepie PlayStation® Store w ramach pakietu subskrypcyjnego.
Subskrybenci PS Plus otrzymują dostęp do ekskluzywnych opcji takich jak możliwość zapisu stanu gry w chmurze o pojemności 2GB (1GB na gry na system PS3 i 1GB na gry na system PS Vita).Opcja ta z pewnością spodoba się subskrybentompragnącym skorzystać z „kolekcji gier od zaraz”. Automatyczne aktualizacje i dostęp do wersji beta, a także pokaźna kolekcja dynamicznych tematów i awatarów PlayStation® Network czyni PS Plusnajwiększą sensacją 2013 r.

PS Plus dostępne jest również na system PS Vita. Rozszerzenie usługi na dwie platformy za cenę195 zł w przypadku subskrypcji rocznej lub59 złw przypadku subskrypcji 90-dniowej da użytkownikom dostęp do tych samych, fantastycznych opcji, w tym dostęp do unikalnej zawartości, opcji specjalnych i wyjątkowych zniżek.

Dodaj komentarz