Prestashop biała strona – naprawa prestashop

macbook-667280_960_720Biała strona w sklepie prestashop, to mały błąd, który możesz szybko naprawić.

 

Wchodzisz do swojego sklepu internetowego i napotykasz probem – zamiast strony z opcjami i licznymi kategoriami nic się nie wyświetla, za to wita Cię biała, pusta strona i mimo kilku odświeżeń, nic się nie zmienia. Jak to naprawić szybko i sprawnie? Dzisiaj znajdziesz odpowiedź na to pytanie i gotową instrukcję, która rozwiąże występujący problem.

Biała strona prestashop naprawa

Naprawa białej strony w sklepie prestashop jest dosyć łatwa i naprawdę mało skomplikowana. Przy odrobinie cierpliwości i dobrej woli możemy samodzielnie zmierzyć się z tym problemem.

Przechodząc do meritum, aby pozbyć się białej strony musimy wykonać następujące czynności:

– wchodzimy w edycję pliku config/defines.inc.php,

– znajdujemy wartość: _PS_MODE_DEV_,

– wartość _PS_MODE_DEV_ zmieniamy na true.

Teraz, po ponownym załadowaniu strony internetowej, możemy sprawdzić co nie działa w naszym sklepie i zdiagnozować występujący problem szybko i łatwo.

Biała strona prestashop pomoc

Jeżeli nie jesteśmy w stanie samodzielnie rozwiazać problemu, na przykład z powodu braku czasu czy doświadczenia, to warto poprosić o pomoc specjalistę, który szybko i sprawnie pozbędzie się tego błędu. Gdzie go znaleźć? Tutaj, możesz sprawdzić inne instrukcje do naprawy tego błędu: https://goldenduck.pl/blog/naprawa-prestashop-17-biala-strona-b25.html

Natomiast tutaj, znajdziesz doświadczonego specjalistę: https://asani.pl/naprawa-prestashop/.

Pamiętaj, nawet jeżeli sam nie jesteś w stanie pozbyć się białej strony i pomimo wielu prób, ona nadal się pojawia, to z pomocą odpowiedniego fachowca wszystko w Twoim sklepie internetowym prestashop wróci do normy.

Dodaj komentarz