Program do faktur online

startup-photosProwadzisz własne przedsiębiorstwo i góra faktur nie pomaga Ci w zarządzaniu finansami? Szukasz dobrego rozwiązania swoich problemów? Ten program pozwoli Ci na kontrolowanie nie tylko wydatków, ale przede wszystkim umieszczenie faktur w jednym miejscu, do którego masz dostęp o każdej porze. Jest on łatwy i prosty w obsłudze, co znacznie pomaga w prowadzeniu własnego biznesu.

Wiele osób szuka programu, który można zastosować jednocześnie na kilku stanowiskach bez powielania tych samych treści. Takim rozwiązaniem jest Faktura Small Business oraz Faktura Small Business Handel. Wystarczy wykupić odpowiednią ilość licencji, a system zrobi za pracowników resztę.

Użytkownicy są podłączeni do bazy znajdującej się na zewnętrznym serwerze. Co więcej, program zapewnia stałą ochronę danych, a także aktualizowanie ich na bieżąco z każdego podłączonego stanowiska. Warto pamiętać o tym, że informacje wprowadzane przez różnych użytkowników nie zostaną zdublowane.

Ten system daje możliwość większej kontroli dotyczącej dokumentacji w firmie. Dodatkowo zewnętrzny serwer gwarantuje, że tak budowana baza nawet w razie awarii nie ulegnie zniszczeniu. Co więcej, w łatwy sposób będzie można z niej dalej korzystać, bez zbędnych komplikacji, straty kolejnych godzin i dodatkowych opłat.

Program do faktur można uruchomić w wersji sieciowej. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Najpierw należy zamówić bazę danych MySQL. Można to zrobić od razu w czasie składania zamówienia na licencję albo zgłosić się telefonicznie bądź mailowo. Firma po otrzymaniu wpłaty na wskazanego wcześniej maila prześle określoną konfigurację do bazy.

Następnie należy wykonać poszczególne kroki zawarte w instrukcji, która znajduje się na stronie firmy. Po poprawnym podłączeniu do bazy powinna pojawić się informacja, że wszystko poszło zgodnie z planem. Tak uruchomiony program nie będzie posiadał treści. Natomiast jeżeli już był użytkowany w formie lokalnej można dane zaimportować do wersji sieciowej.

Program do faktur Small Business to szybki i bardzo intuicyjny system do wystawiania faktur dla małych oraz średnich firm. Co więcej, jest wyposażony w kartotekę klientów oraz towarów i usług. Jest prosty w obsłudze, dzięki czemu poradzi sobie z nim każdy użytkownik.

Program do faktur Small Business Handel jest przeznaczony do wystawiania dokumentów z gospodarką magazynową. To system, który mogą wykorzystywać małe i średnie przedsiębiorstwa. Podobnie, jak i w przypadku podstawowej wersji, w tej również znajduje się kartoteka klientów oraz towarów i usług. Rozszerzony model został stworzony tak, aby każdy użytkownik był w stanie go szybko opanować.

Ten program do faktur online jest świetnym rozwiązaniem dla małych, ale i średnich firm, które potrzebują systemu umożliwiającego uporządkowanie odpowiednich dokumentów. Dodatkowo program stanowi bazę, w której znajduje się spis klientów, towarów oraz usług wykonywanych przez konkretną markę. To wszystko znacznie ułatwia funkcjonowanie firmy i prowadzenie sprawnej dokumentacji.

Dodaj komentarz