Sprawdź swoją rzetelność

zlotoMyślisz, że Twoja firma jest rzetelna i pozytywnie postrzegana przez innych uczestników rynku. Niekoniecznie musi być tak w rzeczywistości. Skorzystaj z możliwości, jakie oferuje Tobie program Rzetelna Firma i poddaj się ocenie niezależnych ekspertów.
RzetelnaFirma.pl rośnie w siłę. W ciągu kilku lat Certyfikaty Rzetelności, przyznawane przez niezależną komisję otrzymało kilkadziesiąt tysięcy firm. Choć otrzymanie tych certyfikatów wymaga spełnienia tylko kilku warunków, wiele firm ma z tym problem. Program Rzetelna Firma powstał we współpracy z Krajowym Rejestrem Długów. Jego ideą jest promowanie firm, które prezentują pozytywne postawy biznesowe, szanują swoich pracowników i kontrahentów, są przyjazne dla klientów, stawiają na działalność społeczną i ochronę środowiska, a jednocześnie mają cele inne niż tylko finansowe. Aby znaleźć się na RzetelnaFirma.pl trzeba też mieć uregulowane kwestie finansowe. Certyfikat Rzetelności może otrzymać przedsiębiorstwo, które nie ma długów, regularnie płaci swoje wszystkie zobowiązania, nie ma zatorów płatniczych, a jeśli się zdarzają – od razu informuje o tym swoich wierzycieli.

Warto mieć logo na swoim produkcie

Logo Rzetelna Firma możemy dziś spotkać na produktach różnych branż, a także w materiałach promocyjnych, reklamowych i na stronach internetowych wielu firm. Przedsiębiorstwa chwalą się i chlubią jego posiadaniem, bo i jest czym. Zdobycie Certyfikatu Rzetelności nadal dla wielu firm jest kwestią dalekiej, odległej przyszłości. RzetelnaFirma.pl wykonuje ogromną pracę edukacyjną i motywacyjną, nadal jednak wiele firm nie jest w stanie spełnić wymagań, które przecież wcale nie są aż tak wyśrubowane. Certyfikat Rzetelności, choć posiada go już wiele firm, nadal jest czymś unikalnym, wyznacznikiem wysokiej, ponadprzeciętnej jakości. Wyróżnia daną markę na tle konkurencji. Dla konsumentów to jasny sygnał – firma ma certyfikat, warto więc korzystać z jej usług i polecać ją innym.
Warto zwrócić uwagę, że wpisując w wyszukiwarkę „certyfikat rzetelna firma opinie” można znaleźć wiele pochlebnych opinii na temat Rzetelnej Firmy.

Dodaj komentarz