W co zagramy we wrześniu? Kalendarz gier wideo

Druga połowa sierpnia oraz wrzesień będą obfitować w premiery gier wideo, obok których żaden fan nie przejdzie obojętnie. Szczególna gratka czeka na zwolenników gier strategicznych, fantasy oraz sportowych. Sprawdź, jakich premier możesz oczekiwać w nadchodzących tygodniach!

Premiery gier wideo w sierpniu

Choć połowa sierpnia już za nami, fani gier przygodowych, wyścigów oraz RPG mogą już zacierać ręce, bowiem koniec miesiąca będzie pełen pozycji, obok których z pewnością nie przejdą obojętnie. Swoją premierę będzie mieć m.in. UFC 4 oraz Mortal Shell.

Tell Me Why – premiera 27/08/2020

Tell Me Why będąca produkcją studia Dontnod to epizodyczna gra przygodowa opowiadająca o o losach dwójki rodzeństwa, bliźniąt Alyson i Tylera, którzy po wielu latach próbują razem zmierzyć się z traumatycznymi przeżyciami z dzieciństwa. Tell Me Why, produkt twórców kultowego już Life is Strange, to wciągająca gra przygodowa, która pozwala graczom wpływać na opowiadaną historię za pośrednictwem trudnych wyborów moralnych.

Project Cars 3 – premiera 28/08/2020

Project Cars 3 to odsłona popularnego cyklu wyścigówek. Głównym tematem gry jest rozbudowany tryb kariery, który w założeniu ma być bardziej przyjazny dla początkujących graczy oraz ma za zadanie zapewnić lepsze poczucie postępu w budowaniu swojej ścieżki. Gracze mają do dyspozycji ponad 200 samochodów, które mogą dowolnie modyfikować.

Wasteland 3 – premiera 28/08/2020

Wasteland 3 to powrót do ponurego świata bazującego na postapokaliptycznej wizji. Gra mocno nawiązuje do swojej poprzedniczki, Wasteland 2,  a gracz po raz kolejny wciela się w dowódcę Oddziału Pustkowi. Fani gry mogą oczekiwać zaawansowanej taktyki walki drużynowej, nowych pojazdów oraz lepiej rozbudowanego systemu dialogowego, który pozwoli na lepsze podejście do rozwiązywania problemów i wyzwań.

Premiery gier wideo we wrześniu

Wrzesień to przede wszystkim idealny moment dla fanów sportu, gier strategicznych oraz akcji. Fani koszykówki z pewnością będą wyczekiwać premiery NBA 2K21, która swoją premierę będzie mieć 4 września 2020 i będzie dostępna również na PC.

Marvel’s Avengers – premiera 04/09/2020

To pozycja, na którą z pewnością czekali fani przygód kultowych superbohaterów Marvela. Marvel’s Avengers będzie zupełnie nową odsłoną historii opartej na motywach wydawanych od lat 60. w formie obrazkowej. Na potrzeby gry programiści stworzyli zupełnie nowe uniwersum, które nie jest bezpośrednio związane ani z komiksami, ani znanymi szerszej publiczności filmami.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning – premiera 08/09/2020

Kultowa gra RPG wydana ponad 8 lat temu, która za pośrednictwem THQ Nordic powraca pod nieco zmienioną nazwą. Nowa odsłona gry posiada lepszą oprawę audiowizualną, odświeżoną mechanikę oraz nową, zaskakującą zawartość. 

Do sprzedaży trafi także edycja specjalna Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning, pełna kolekcjonarskich gadżetów, m.in płyty ze ścieżką dźwiękową oraz kartami do gry.

Jeśli chcesz być na bieżąco z nadchodzącymi premierami gier, zapraszamy na stronę: https://allegro.pl/premiery/kalendarz-premier-gier-video. Znajdziesz tam wszelkie niezbędne informacje wraz z dokładnymi wymaganiami technicznymi sprzętu oraz kalendarz premier na nadchodzące miesiące.