WATCH DOGS – odważysz się zagrać?

watch dogsKto z nas nie zna wspaniałych gier wydanych przez studio Ubisoft Montreal takich jak np. Far Cry czy Assassin’s Creed? Są to tytuły z górnej półki które swoją płynnością i jakością cieszyły i cieszą miliony graczy w kraju nad Wisłą i nie tylko.

To znakomite studio zaplanowało kolejną bardzo ciekawą grę
o dość mrocznym tytule Watch Dogs które stylizuje się na WATCH_DOGS.

IDZIE NOWE

Nowy tytuł miał zostać wydany z końcem listopada 2013 roku jednak niedawno twórcy poinformowali o zmianie terminu premiery i przesunięciu jej na wiosnę 2014 roku. Dokładnych powodów nie znamy jednak programiści Watch Dogs przepraszają za taki wypadek, tłumacząc się jednocześnie chęcią stworzenia czegoś zupełnie nowego z ogromną jakością. Gracz musi dostać wypieszczoną do ostatniego detalu fabułę a Ubisoft Montreal nie zwykł wypuszczać mizernych produkcji.

ZFRUSTROWANY HAKER

Fabuła gry opiera się na życiu Aiden’a Pearce’a którego rodzina zostaje zamordowana we współczesnych czasach a jego poczynaniami kieruje mściwa zemsta i własnoręczne wymierzenie sprawiedliwości na zabójcach. Aby tego dokonać włamuje się on do Centralnego Systemu Operacyjnego w Chicago, w stanie Illinois, który kontroluje praktycznie każdą dostępną technologiczną funkcję w mieście. Baza systemu zawiera również informację o każdym mieszkańcu Chicago, która bardzo ułatwia Pearce’owi na swoje działania, opierające się na permanentnej inwigilacji i szerokim hakowaniu.

PREORDER CDP.PL

Podstawową wersję Watch Dogs można zamówić już teraz w promocyjnej cenie 119,99 zł na cdp.pl. Normalnie gra w tej wersji będzie kosztowała rynkowo 149,99 zł. Zamawiając przed premierą
w prezencie dostaniemy DLC Blume Agent.

W skład wersji rozbudowanej: Deluxe Digital Edition wejdą dodatkowo:

  • Cztery misje dla pojedynczego gracza (Breakthrough Pack, Signature Shot, Palace Pack),
  • Przebranie Chicago South Club i atut kierowcy,
  • Białe przebranie Dedsec i atut hakerski.

Rozszerzona wersja Watch Dogs jest dostępna na CDP.pl w preorder’ze za 169,99 zł zamiast wyjściowej ceny 199,99 zł.

Dodaj komentarz