Zupełnie nowe przygody z serii Invizimals już wkrótce pojawią się na PlayStation Vita oraz PlayStation3

PS3Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) ogłosiło dziś, że uwielbiana przez graczy seria Invizimals po raz pierwszy wkroczy na PlayStationVita (PS Vita) oraz PlayStation3 (PS3) jeszcze w tym roku.

Invizimals: Drużyna na PS Vita oraz Invizimals: Zaginione Królestwo na PS3 to fantastyczne, nowe przygody, które rzucą wyzwanie wszystkim młodym łowcom potworów. Będą oni musieli szukać i łapać Invizimale zarówno w ich świecie, jak i w naszym!

Dla fanów gier Invizimals, Invizimals: Następny Wymiar oraz Invizimals: Zaginione Plemiona na PSP (PlayStationPortable), tworzonych przez studio Novarama Technology, mamy zupełnie nową grę na PS Vita, Invizimals: Drużyna. Wykorzystuje ona technologię rzeczywistości rozszerzonej, aby łączyć świat rzeczywisty z wirtualnym i umożliwiać szukanie niepowtarzalnych Invizimali.

Gracze, którzy chcieliby odwiedzić magiczny świat Invizimali, mogą to zrobić po raz pierwszy w historii w grze akcji i przygody na PS3 – Invizimals: Zaginione Królestwo.

Każdy z tych tytułów z osobna to fantastyczna przygoda, pełna ciekawej rozgrywki oraz zabawnych mini-gier, ale wspólnie tworzą one niepowtarzalną całość międzyplatformową. Po raz pierwszy w historii, gracze w Invizimals: Drużyna będą mogli skorzystać z gry międzyplatformowej i połączyć się z graczami w Invizimals: Zaginione Królestwo na PS3. Efektem będą dynamiczne starcia dla czterech graczy, którzy będą mogli przesyłać sobie premiowe elementy w trybie współpracy.

Invizimals: Drużyna
Malutkie i tajemnicze Invizimale żyją wokół nas, ale można je zobaczyć tylko dzięki PS Vita. W tej ekscytującej, nowej grze na PS Vita, gracze będą musieli poprowadzić Invizimale ku schronieniu, gdyż zagraża im nowy, niebezpieczny wróg. Korzystając z intuicyjnego sterowania PS Vita, gracze będą musieli pomóc Invizimalom zbudować nową wioskę i pokonać potężnego, nowego wroga. Prócz korzystania z takich opcji PS Vita, jak ekran dotykowy, tylny panel dotykowy, czujnik ruchu czy tylna kamera, Invizimals: Drużyna obsługuje także niepowtarzalną technologię rzeczywistości rozszerzonej, dzięki której można polować i łapać Invizimale.

Pełna nowych mini-gier łowieckich, gra Invizimals: Drużyna gwarantuje niepowtarzalne, magiczne wrażenia. Rozwijaj swoje Invizimale, by ulepszać ich zdolności i stwórz kolekcję 150 niepowtarzalnych stworzeń, na które możesz polować, łapać i wystawiać do bitew na PS Vita. Tu zabawa nigdy się nie kończy!

Invizimals: Zaginione Królestwo
Invizimals: Zaginione Królestwo to zupełnie nowa gra dla fanów akcji i przygody, dzięki której młodzi odkrywcy po raz pierwszy w historii mogą wkroczyć do świata Invizimali. Gra stworzona wyłącznie na PS3 przez studio Magenta Software pozwoli graczom odkryć zaginione królestwo i wcielić się w postać Hiro, młodego odkrywcy, który znajduje magiczny portal, teleportujący go do fantastycznego, nowego świata.

Gracz będzie miał okazję przemienić się w jednego z ulubionych Invizimali i zyskać jego niepowtarzalne umiejętności, by pokonać potężną armię robotów, atakującą zaginione królestwo. Konieczne będzie także rozwiązywanie zagadek podczas podróży po sześciu egzotycznych krainach na lądzie, morzu i w powietrzu.

Funkcjonalność gry międzyplatformowej
Niezależnie od tego, czy pomagasz Invizimalom w wersji na PS Vita, czy odkrywasz ich magiczny świat na PS3, możesz połączyć się ze znajomymi i przenosić postacie pomiędzy dwoma platformami – PS Vita i PS3.
Nawet cztery osoby mogą wziąć udział w trybie dla wielu graczy i przesłać swoje Invizimale z PS Vita na PS3, by wziąć udział w akcji. Gdy skończysz, przetransferuj je z powrotem na PS Vita i wystaw do walki ze znajomymi.

Serial animowany Invizimals
Czas zacząć wielkie polowanie na Invizimale! Powstaje właśnie 26-odcinkowy animowany serial telewizyjny, a także nowe karty kolekcjonerskie oraz aplikacja, która ożywi Invizimale na PS Vita oraz urządzeniach mobilnych.

Panini – wydawca miesięcznika Invizimals w Hiszpanii i Portugalii, opublikował też kilka serii nalepek i przedmiotów kolekcjonerskich.

Dodaj komentarz