HP 15-F233WM, multimedialny laptop, który przyda się w każdym domu

Omawiany model Hewlett-Packard stanowi świetny wybór w przypadku kiedy użytkowany sprzęt ma być wykorzystywany do przeglądania internetu, zdjęć, filmów czy też prostych, codziennych prac jak edycja i drukowanie tekstów czy też opłacenia rachunków za pośrednictwem bankowości internetowej.

Wygoda i wytrzymałość

Model został wykonany z dobrej jakości tworzyw i jego obudowa jest dobrze spasowana, wykonaniu wskazanego laptopa trudno cokolwiek zarzucić. Pełnowymiarowa i przede wszystkim wygodna klawiatura zapewni komfortową pracę nawet przy dłuższej pracy z edycją tekstów. Nie sposób też przejść obojętnie obok atrakcyjnego designu tego modelu, który zdecydowanie wyróżnia się na tle innych modeli z tej półki cenowej. W kwestii wykonania tego modelu warto również zwrócić uwagę na dostępność nowego, szybszego złącza USB 3.0, które oczywiście pozostaje w pełni zgodne z wcześniejszymi standardami oraz również wyjścia HDMI – co umożliwi nam podłączenie laptopa podczas oglądania filmu czy serialu do większego ekranu, np. telewizora. Ekran został wyposażony w błyszczącą matrycę, co w dobrych warunkach oświetleniowych zapewni lepsze odwzorowanie kolorów.

Wydajność, niskim kosztem

W przypadku podzespołów mamy do czynienia  z energooszczędnym i wydajnym w pracy biurowej procesorem Intel Celeron N3050. Dodatkowy atut stanowią również 4GB pamięci RAM DDR3, które zapewnią o około 40% niższe zużycie energii. Laptop posiada zainstalowany system Windows 10, który poza najlepszą wydajnością zapewni intuicyjną i prostą obsługę dzięki przywróceniu znanego z wcześniejszych wersji systemu paska „Start”. Model ten spełni oczekiwania, każdego kto chce zakupić komputer w celu dostępu do internetu i wszelkich multimediów, jak zdjęcia czy filmy lub też wykorzystać go w pracy biurowej. Zobacz więcej na: http://www.servecom.pl/

Dodaj komentarz