Pottermore autorstwa J.K. Rowling od kwietnia w PlayStation Home

Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) ogłasza, że w kwietniu 2013 roku Pottermore autorstwa J.K. Rowling wkroczy do PlayStation Home, unikatowej, bezpłatnej społeczności graczy online, w której możesz grać, spotykać się z tysiącami graczy z całego świata i odkrywać nowe przygody świata PlayStation.

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna na oficjalnym kanale YT PlayStation Polska:

Pottermore w PlayStation Home pozwala graczom wkroczyć do niepowtarzalnego świata 3D, ożywiając tym samym kluczowe miejsca z powieści o Harrym Potterze. Aby w pełni skorzystać z Pottermore w PlayStation Home i zyskać dodatkowy dostęp do zawartości interaktywnej, gracze będą mogli połączyć swoje SEN ID z kontem w Pottermore.com.

W pierwszym pakiecie, który ukaże się w kwietniu, użytkownicy będą mogli przejść się ulicą Diagon Alley oraz wsiąść do Hogwarts Express, zwiedzając tym samym te niepowtarzalne miejsca, komunikując się ze znajomymi i grając w cztery ekscytujące mini-gry: gracze opanują chaos w Książkowym Pasterstwie, sprawdzą swoją wiedzę w quizie Pottermore, będą mogli dzielić się i kolekcjonować karty Pottermore, a także wziąć udział w Pojedynku Czarodziejów. Prócz tego, będą mogli kupić towarzysza spośród 14 sów, kotów i ropuch oraz przebrać swojego awatara w różne zestawy ubiorów, od mundurków szkolnych i szat domowych po stroje czarodziejów.

Oto, co na temat współpracy pomiędzy Pottermore a Sony powiedział Charlie Redmayne, prezes Pottermore: „Pottermore pojawia się na różnych platformach cyfrowych, a współpraca z Sony pozwoliła nam na to ekscytujące połączenie z PlayStation Home, dzięki czemu mamy do czynienia z najbardziej wciągającym światem na tej platformie i możemy przedstawiać użytkownikom zupełnie nowe sposoby na zwiedzanie miejsc znanych z powieści o Harrym Potterze”.

Czuj się, jak u siebie w domu – Home to bezpłatna społeczność graczy 3D, stworzona w ramach Sony Entertainment Network. Niezależnie od tego, czy lubisz gry akcji, przygodówki, gry sportowe czy gry dla każdego, w PlayStation Home znajdziesz coś dla siebie. Dopracuj swój świat, personalizując awatara i apartamenty za pomocą tysięcy nagród i elementów do kupienia. Dołącz do setek tysięcy graczy z całego świata – potrzebujesz tylko konta SEN, które możesz założyć w zakładce PlayStation Network w menu XMB Twojego systemu PS3 – całkowicie bezpłatnie.

Dodaj komentarz