Willem Dafoe oraz Ellen Page gwiazdami gry Beyond: Two Souls – wideo

Warszawa, 4 marca 2013: Znamy kolejną gwiazdę gry Beyond: Two Souls, najnowszej produkcji studia Quantic Dreams, w której obok Ellen Page wystąpi Willem Dafoe!

W zeszłym roku ogłosiliśmy premierę gry studia Quantic Dream, producentów takich tytułów jak Heavy Rain i Fahrenheit. Beyond: Two Souls jest psychologicznym thrillerem akcji w gwiazdorskiej obsadzie, gdzie nominowana do Oscara Ellen Page (Incepcja, Juno) została obsadzona w roli głównej bohaterki – Jodie Holmes.

Beyond opowiada historię młodej kobiety, która od urodzenia była inna niż wszyscy rówieśnicy. Nadprzyrodzone zdolności biorą się z połączenia umysłu kobiety z niewidzialną postacią, którą Jodie nazywa Aiden. Ten dar zmienił życie bohaterki na zawsze. W grze, poznasz 15 lat z historii Jodie, doświadczając najważniejszych momentów z jej życia – gwarantuje to jedną z najbardziej emocjonujących przygód jakie kiedykolwiek przydarzyły Ci się na PlayStation 3.

Teraz mamy przyjemność potwierdzić kolejną gwiazdę – nominowanego do Oscara Willema Dafoe (Pluton, Spider-Man), który wcieli się w rolę Nathana Dawkinsa, rządowego naukowca który analizuje szczególny przypadek Jodie.

Jodie i Nathan tworzą niesamowity duet pomiędzy którym tworzy się unikalna więź. Gra aktorska Ellen i Willema tworzy jedną z najbardziej niepowtarzalnych kreacji stworzonych kiedykolwiek na PS3.

Już teraz odkryjcie kilka momentów z początków historii:

Willem Dafoe o swojej pracy na planie i roli:

Gra ukaże się już w październiku 2013 roku, a do tego czasu podzielimy się z Wami kolejnymi gorącymi informacjami.

Dodaj komentarz